Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

Daikin Chiller Servis

Daikin Chiller Servis, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yedek parça temininde ileri düzeyde hizmet vermeyi amaçlar. Periyodik kontroller ile arızaları zamanında ve aktif bir çalışma sergileyerek giderir.
Daikin Chiller Servisi bünyesinde ki uzman kadrosu ile müşterilerine güven çerçevesinde bir hizmet sunar.

Dünya sıralamasında en iyilerden biri olan Daikin Chiller, yüksek performans ve verimli bir soğutma sistemi teknolojisine sahiptir. Düşük oranda ki ses seviyesine ek olarak kullanıcı dostu olarak tasarlanmış Daikin Chiller Soğutma Sistemleri, kalite ve çalışma değerleri açısından da süreç dahilinde çözüm odaklı bir performans sergiler.

Daikin Chiller Soğutma Sistemlerinin Özellikleri

Uzun ömürlü olması ile geleceğe yatırım yapar. Kullanışlı ve güçlü bir konstrüksiyona sahiptir. Bu nedenle iş ortamlarında dikkat çekici bir yapıdadır. Tasarımı itibariyle kolay bir kullanım sağlar.

Daikin Chiller Soğutma Sistemlerinin Avantajları

Geleceğe yatırım yapan teknolojisiyle, işletme maliyetini en aza indirir. Çevre dostu olmasıyla birlikte kontrol sistemi özelliği de bulunmaktadır. Montaj uygulamaları kolaydır ve enerji tasarruflu olduğu için verimli bir kullanım sağlar.

Daikin Chiller Soğutma Sistemleri Modelleri

Daikin Chiller Soğutma Sistemlerinin, su soğutmalı ve hava soğutmalı Chiller olarak modelleri mevcuttur.

Hava Soğutmalı ve Su Soğutmalı Daikin Chiller’lar

Hava soğutmalı Chillerların performans değerleri ölçülürken dış ortamın hava sıcaklığı da büyük önem arz eder. Aynı zamanda su soğutmalı olan Chillerlar içinde kondersere giren suyun sıcaklığı önemlidir. Tüketilmekte olan enerjinin miktarı ve buna bağlı olarak verimlilik düzeyi de değişmektedir. Bu nedenle ihtiyaca yönelik olarak en iyi konstrüksiyona sahip parçalar kullanılır.

Daikin Chiller Soğutma Sistemlerinde Paralel Konfigürasyonun Temel Özellikleri

  • Her chiller için ayrı ve bağımsız olarak pompalama sistemleri bulunur.
  • Her aygıt için geri dönüş boruları ve besleme sistemleri bulunur.
  • Isı değişimi sağlayan eşanjörleri bağlayabilmek için borunun uzunluğu düşürülebilir.

Daikin Chiller Soğutma Sistemlerinde Paralel Kademeli Tahsis

Soğutma sisteminin başlatılmasından hemen sonra, maksimum düzeyde kararlı hale gelmesi beklenen Chiller; tesisin ihtiyacı olan yük artış miktarını takip eder. Tesisin diğer kullanıcıları tarafından istenen ek chiller artışı, diğer bir chilleri etkin hale getirir ve etkin hale gelen Chiller çalışmaya başlayan ilk Chiller’e paralel oranda çalışmaya başlar.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?