Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

Trane Chiller Servis

Trane Chiller Servis güvenli bir ortam yaratarak hızlı ve çözüm odaklı bir uygulama sağlar. Önceden belirlenmiş olan bakım periyodlarına sadık kalarak zamanında ve hızlı bir sirkülasyon gerçekleştirir. Deneyimli teknisyenler ve teknolojik imkanlar dahilinde çevreye duyarlı bir perspektif ile çalışmalarını gerçekleştiren Trane Chiller Servisi, teknolojik imkanları doğrultusunda müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Trane Chiller Soğutma Sistemi

Soğutma ihtiyacının diğer soğutma sistemlerine göre daha düşük olduğu Trane Chillerin pompa tüketimi azdır ve yıllık olarak %15 oranıyla işletme maliyeti tasarrufu sağlar. Bu nedenle su soğutma kuleleri ve klima santralleri için oldukça tercih edilen bir soğutma sistemidir. Sistem kontrollerinin gelişmiş düzeyde olması, Trane Chilleri geniş alanlar için daha kullanışlı hale getirir.

Trane Chiller Soğutma Sisteminin Çalışma Prensibi

Akıllı sistem yapısıyla bakım zamanı geldiğinde haber veren Trane Chiller, arıza kurtarma yöntemi kapsamında tarayıcı ve uygulama destekli mekanizması sayesinde cep telefonları ve tablet bilgisayarlar ile kontrolü sağlanabilmektedir. Kullanımı da oldukça kolaydır.

Trane Chiller Soğutma Sisteminin Özellikleri

Trane Chiller yüksek performans özeliklerine sahip olmasının yanında müşteri beklentilerine de maksimum düzeyde yanıt verir. Geniş kullanım alanına sahip mekanlar için uygun olmasının yanında güvenli ve konforlu bir kullanım da sağlamaktadır. Trane Chiller Servisi ile işletme ve kurulum maliyeti açısından da tasarruf sağlanabilir.

Trane Chiller Soğutma Sisteminin Avantajları

  • Montaj işlemi kolaydır.
  • Enerji tasarrufu sağlar ve yıllık kullanılan enerji maliyetini düşürür.
  • Bakım maliyeti düşüktür.
  • Uzun ömürlü bir yapıya sahiptir.
  • Akıllı teknolojisi ile kullanımı kolaydır.
  • Parçalar arası aşınmayı azaltan ecoset çözümüne sahiptir.

Trane Chiller Modelleri

Scroll Kompresörlü Trane Chiller

Son teknoloji ile likit soğutucu kullanan Scroll Kompresörlü Trane Chiller, soğutma sürecinde ekonomik ve konforlu bir uygulama sağlar. Yüksek düzeyde çalışma verimliliği sağlamasının yanında, mikro işlemci ve kablo denetçileri ile de oldukça kolay bir kurulum sağlar. Kompakt yapısıyla yeni yapılan binalar için kullanışlı yapıdadır. Montajının kolay olması uygulama aşamasında hız kazandırır.

Vidalı Kompresörlü Trane Chiller

Su soğutma sistemlerinin diğer bir modeli olan vidalı kompresörlü Trane Chiller, soğutulmuş su uygulamalarında kullanılmak üzere tam ve yarı yük verimliliğini iyileştirebilmek adına özel olarak üretilmiştir. Aynı zamanda Trane Chiller Servisi, iç mekân konforu, kolay kullanım sağlayan arayüzü, proaktif yapısı ve süreç kapsamında ki çözümleri ile yüksek performansı bir araya getiriyor.

Santrifüjlü Trane Chiller

Soğutucu sistemleri arasında en sessiz olan Trane Chiller modelidir. Güvenli ve verimli olması ile birlikte düşük emisyon gücüne de sahiptir.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?