Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

York Chiller Servis

York Chiller Servisi, endüstriyel tesislerde ve hizmet sektöründe sıklıkla tercih edilen York Chiller soğutma sistemlerinin bakım, onarım ve servislerini hızlı ve zamanında uyguladığı çözümler ile iş akışını bozmadan hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekip ve alanında uzman kadrosuyla York Chiller Servis, tüm modeller için servis desteği sunmasının yanında soğutma sisteminin de ilk günkü gibi çalışmasının garantisini verir.

York Chiller Servisi Neler Yapar?

Soğutma sistemleri servisi doğrultusunda zamanında onarım ve bakım işlemleri gerçekleştirilir. York Chiller Servisi, arızaları kısa zamanda tespit eder ve tamir aşamasında pratik çözümler sunar.

York Chiller Soğutma Sisteminin Özellikleri

Soğutma sistemleri arasında ilk sıralarda yer alan York Chiller; maksimum seviyede enerji tasarrufu sağlamasının yanında geleceğe yatırım yapan uzun ömürlü bir yapıya da sahiptir. Merkezi sistem kontrolü ile oldukça kolay bir kullanım sunan York Chiller Servisi ile yüksek performans ve verim almak mümkün hale gelir. Bu özellikler kapsamında seri üretim gerçekleştiren fabrikalar, endüstriyel iş kolları ve gıda sanayileri tarafından daha çok tercih edilir. Soğutma amacını en iyi şekilde yerine getiren York Chiller, aynı zamanda ürün çeşitliliği ve kaliteli yapısıyla da ön plana çıkmaktadır.

York Chiller Modelleri

York Chiller’in 5 adet modeli bulunmaktadır. Bu modellerde kendi içlerinde hava soğutmaları ve su soğutmalı olarak ikiye ayrılır.

Hava Soğutmalı York Chiller

Hava soğutmalı tüm modeller dış mekân kurulumları için uygundur. Bu nedenle kötü hava koşullarına karşı dayanıklı yapıda üretilmişlerdir.

YLAA Hava Soğutmalı York Chiller

Enerji tasarruf seviyesinin oldukça yüksek olmasının yanında performansı da yadsınamaz derece de diğer modellere göre yüksektir. Ayrıca kontrol merkezi mikro işlemci yapıdadır.

YCAL Hava Soğutmalı York Chiller

YLAA modeli gibi bu modelde yüksek performans ile çalışmaktadır. Fakat daha hızlıdır. Bu özelliğinin yanında İleri düzey ısı verimliliği sağlar. Diğer soğutma sistemlerine oranla YCAL hava soğutmalı York Chiller, enerji tüketimini %15 düşürmektedir.

Su Soğutmalı York Chiller

Su soğutmalı York Chiller modelleri genellikle iç mekanlar için uygundur.

YCWL Su Soğutmalı York Chiller

Dar olan iç mekanlara daha uygundur. Merkezi yapıda olan terminaller, klima santralleri ve iklimlendirme uygulamaları kapsamında soğutulmuş su sağlamaktadır.

YS Su Soğutmalı York Chiller

İç mekanlarda en çok görülen York Chiller modelidir. Sıcaklık seviyesinin çok düşük olduğu yerlerde soğutma işlemi yapar. Bu nedenle buz depolama tesislerinde de kullanılmaktadır.

YVWA Su Soğutmalı York Chiller

Uzun ömürlü bir kullanım sağlamakla birlikte uzun vadede verimliliğinden de ödün vermez. Kaliteli ve güçlü olmasının yanında yüksek performansı ile de apartmanlar dahil tüm iç mekanlarda kullanılabilir.

York Chiller Soğutma Sisteminin Avantajları

  • İşletme bazında maliyeti düşüktür.
  • Enerji tasarrufu sağlar.
  • Montaj işlemi kolaydır.
  • Verimli bir yapısı vardır.
  • Ozon tabakasına zarar vermeden çalışır.
  • Sıcaklık kontrolü hassasiyetine sahiptir.
  • Yüksek elektrik voltajına ve aşırı yük durumuna karşı dayanıklı yapıdadır.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?