Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

Arnavutköy Chiller Servisi

Arnavutköy Chiller Servisi olarak sizlere uzun yıllardır hizmet vermekte ve vermiş olduğumuz hizmetleri kalite standartları çerçevesinde tamamen müşteri memnuniyeti odağı ile sağlamaktayız.

Hayatımızın vazgeçilmezi, sağlıklı ve konforlu bir şekilde iklimlendirilmemiz için çalışan klimalarımızın ilk günkü verimliliğinde ve enerji tasarrufundan ödün vermeden çalışabilmesi için mutlaka yetkili bir teknik servis tarafından periyodik olarak klima bakım hizmetinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Klimalarımızın verimli ve yüksek performanslı çalışabilmeleri için kaliteli ve güvenli uzman teknik servislere teslim etmemiz gerekmektedir.

Klimalar kullanım alanları itibariyle genel olarak ev, okul, hastane v.b gibi alanlarda kullanmak için tasarlanmıştır. Özellikle endüstriyel alanda veya büyük iş yerlerinde kullanılan klimalar bir çok insanın aynı alanda bulunduğu, aynı havayı soluduğu ortamda bulunmaları nedeniyle klima bakımı daha çok önem kazanmaktadır.

İnsanların toplu olarak bulunduğu alanlarda klima bakımı ile ilgili yapılması gerekenler zamanında ve yetkili bir teknik servis tarafından gerçekleştirilmez ise olası hastalıkların, şirketler için doğabilecek daha yüksek maliyetlerin göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Arnavutköy Chiller Servisi olarak klimanız ile ilgili herhangi bir klima arıza, klima bakım, klima tamir ihtiyacınız olduğunda sizlere bir telefon kadar yakınız.

Hizmet vermiş olduğumuz klima modelleri arasında duvar tipi klima, kaset tipi klima, salon tipi klima, inverter klima, kanallı tip klima, yer ve tavan tipi klima, multi tip klima, vrf klima, chiller klima modelleri bulunmakta olup bu klima modellerinin her türlü teknik servis hizmetini orijinal ve garantili yedek parça kullanarak uzman ve işinin ehli teknik servis personelimiz ile sağlamaktayız.

Siz de Arnavutköy Chiller Servisi ile ilgili arayış içerisindeyseniz, internette karşınıza çıkan teknik servis sitelerinin sizlerde bıraktığı intiba ve güvensizlikten şikayetçi iseniz, daha önce bilgisiz ve alanında uzman olmayan bir servisten hizmet aldı ve hayal kırıklığı yaşadıysanız yapmanız gereken sadece bizlere telefon numaramızdan ulaşmak ve sizlere ihtiyaç duyduğunuz konuda teknik destek sağlayacak çağrı merkezi personelimize durumunuzu ve yaşadığınız sıkıntıyı anlatarak sıkıntınızı çözüme ulaştırmak olmalıdır.

Bizlere haftanın her günü telefon numaramızdan ulaşarak hizmet ve bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?