Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

Beyoğlu Chiller Servisi

Beyoğlu Chiller Servisi ile ilgili arayış içerisindeyseniz bizlere telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Klima bakım ve klima arıza işlemleri kesinlikle ihmale gelmeyen, özellikle yetkili servisler tarafından işlemi gerçekleştirilmesi gereken özel durumlardır. Klima bakım ve klima arıza işlemleri ile ilgili bir arayış içerisinde bulunan klima kullanıcıları genellikle cihazın vereceği arızayı tam anlamıyla anlayamayacakları için gelen servis yetkilisi ne derse yaptırmak isterler. Böyle durumda bazı fırsatçılar ise bunu fırsata çevirerek insanları kandırma yöntemini seçerler. Klima bakımı konusunda uzun yıllardır etkin ve yetkili olarak uzman personel kadromuz ile orijinal yedek parçalar kullanarak klima bakım ve klima arıza problemlerinize nitelikli çözümler üretmekteyiz.

Beyoğlu Chiller Servisi olarak klima bakım ve klima arıza işlemlerini gerçekleştirdiğimiz klima modelleri arasında; Salon tipi klimalar, Duvar Tipi Klimalar, Kaset Tipi Klimalar, İnverter Klimalar, Kanallı Tip Klimalar, Yer ve Tavan Tipi Klima, Multi Tip klima, VRF Klima ve Chiller Klima modelleri bulunmaktadır. Bahsi geçen tüm klima modelleri ile ilgili klima tamir, klima bakım, klima montaj ve chiller servis hizmetini kusursuzca ve orijinal yedek parça kullanarak gerçekleştirmekteyiz.

Klimanın faydalı kullanım ömrü genellikle üretici firmanın tavsiye edilen ömrü kadar bilinmektedir. Bu ömür bilinçli tüketici davranışları, yetkili bir servis tarafından düzenli gerçekleştirilen periyodik bakımları ve alanında uzman bir ekip tarafından meydana gelecek arıza ve tamir durumlarına müdahale edilmesi ile daha da uzun yıllar problemsiz kullanılabilir.

Siz de klimanızın ömrünün uzun olması, ömrü uzun klimanız ile ısınma ve serinleme ihtiyaçlarını karşılamak ve bunu karşılarken aynı zamanda enerji sarfiyatını da aşağı düşürmek için mutlak suretle periyodik bakımlarınızı zamanında gerçekleştirmeniz önem arz etmektedir.

Beyoğlu Chiller Servisi ile ilgili bir diğer önemli husus ise aradığınızda karşınızda bir muhatap bulabilmek ve anlık probleminizi aktardığınız çağrı merkezi çalışanının bilgili ve donanımlı olmasıdır. Maalesef müşteriler özellikle bu konuda çok şikayetçidirler. Çağrı merkezimizdeki tüm personelimiz donanımlı ve alanında uzman kişilerden oluşmakta ve sizlerden gelen çağrıları anında sahadaki personelimize iletmekte ve sizin için en hızlı çözümü sağlamaktadırlar.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?