Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

Avcılar Chiller Servisi

Avcılar Klima servisi olarak siz değerli müşterilerimizin klimalarını ilk günkü verimliliğinde kullanabileceğiniz, klima kullanırken konforunuzdan, cebinizden çıkacak ekstra külfetli maliyetleri minimuma indirmek adına profesyonel klima bakım hizmeti vermekteyiz.

Yaz ve kış aylarında yoğun olarak kullandığımız, sağlık, konfor, ısınma ve soğuma anlamında rahatlığımızın vazgeçilmezi olan klimalarımızı ilk günkü verimliliğinde kullanabilmek için ve sağlığımızı, bütçemizi sarsmadan uzun yıllar yüksek performans sergileyebilmeleri için olası yetkisiz teknik servis ve eleman müdahalelerinden uzak tutmalı, periyodik filtre bakımlarını, genel klima bakımlarını zamanında yaptırmalıyız.

Uzun yıllardır Avcılar chiller servisi olarak bir çok farklı model klima için arıza,bakım, montaj ve tamir hizmeti vermekteyiz. Bölgemizde bulunan hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin; Duvar tipi klima, kaset tipi klima, salon tipi klima, inverter klima, kanallı tip klima, yer ve tavan tipi klima, multi tip klima, vrf klima, chiller klima modelleri ile ilgili her türlü teknik desteği, orijinal ve garantili yedek parça kullanımı, yetkili ve konusunda uzman tam teknik donanımlı personellerimizle yerinde veya uygun olmadığı durumlarda teknik servisimizde onararak, sıkıntısını giderek gerçekleştiriyor, sizlere en üstün teknik servis hizmetini en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Günümüzde klima teknik servislerinin yetersiz kaldığı en önemli konu müşteriye telefonda nasıl cevap vereceğini bilmeyen çağrı merkezi personelidir. Avcılar Chiller Servisi ile ilgili çağrı merkezimizi aradığınızda sizlerin anlattığı sorunları anlayan, sizi doğru bir şekilde yönlendiren, yapılması gerekenlerin ön bilgilendirmesini size sunabilen teknik donanıma sahip çağrı merkezi çalışanları barındırmaktayız.

Çağrı merkezimizin sizlerin taleplerini bir forma kaydedip, aciliyetiniz söz konusu ise en yakın saha ekibine sıkıntınızı aktararak hızlı servis hizmeti sağlamaktayız.

Avcılar Chiller Servisi ile ilgili arayış içerisindeyseniz ve karşınıza çıkan web siteleri sizi gerçekten doğru hizmet verip veremediği konusundan nitelik olarak ikna etmeyi başaramadı ise, siz de bizim uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösterip, probleminize çözümler üretmek için haftanın yedi günü yirmi dört saat sizlere bir telefon kadar yakın olan teknik servisimizden ön bilgi ve klimanız ile ilgili sıkıntılar hakkında danışmanlık hizmeti sağlayabilirsiniz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?