Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

Maltepe Chiller Servisi

Maltepe Chiller Servisi klima arızalarını anında çözüme ulaştırabilmek adına sürekli çalışıyor, saat gözetmeksizin müşterinin talebi doğrultusunda hizmeti dilediği saatte sunuyor. Teknik servisimize ulaşan klima arıza durumlarından çoğu genellikle; klimam çalışmıyor, klimam soğutmuyor, klimam ısıtmıyor, klimam çalışıyor fakat herhangi bir ses gelmiyor gibi olmaktadır. Tüm bu klima arıza hallerinde teknik servisimize ulaşan çağrıları ve arıza talep formlarını değerlendiriyor, değerlendirme sonrasında sahadaki uzman personelimize iletiyor ve anında çözüm üretebilmek adına aynı gün servis çıkartıyoruz.

Maltepe chiller servisi, hizmet verdiğimiz klima modelleri arasında ; Duvar tipi klima, Kaset tipi klima, Salon Tipi Klima, İnverter klima, kanallı tip klima, yer ve tavan tipi klima, multi tip klima, vrf klima ve chiller klima modelleri mevcuttur. Bahsi geçen modellerdeki klimaların her türlü klima arıza, klima bakım, klima montaj ve klima tamir işlemlerini profesyonelce gerçekleştirmekteyiz.

Hayatımızın vazgeçilmezi klimalar etkin kullanım sonucu yıpranır ve bakıma ihtiyaç duyar. Bu durumlarda klimalara müdahale eden teknik servisin donanımlı ve bilgili olması elzemdir. Maltepe Chiller Servisi olarak arıza meydana gelen klimalarınız için tam donanımlı teknik servis personelimiz ile hizmet sağlamakta, sağladığımız hizmeti siz değerli müşterilerimize en kısa sürede ulaştırabilmek adına haftanın 7 günü 24 saat boyunca çağrı merkezi hizmeti sunmaktayız.

Çağrı merkezimize ulaşan chiller servis ile ilgili başvuruları derhal değerlendirmeye almakta, kazanılan bir müşteri sürekli müşterimizdir ilkesi ile, kalite ve hizmet standartlarından taviz vermeden, garantili ve orijinal yedek parça kullanımı sağlayarak siz değerli müşterilerimizin her türlü klima problemine aynı gün çözüm sağlıyoruz.

Vermiş olduğumuz hizmetin kalitesi bağımsız ve farklı kalite standartları kurumları tarafından belgelendirilmekte, yine farklı ve bağımsız kuruluşlar tarafından sürekli denetime tabi tutulan Maltepe Chiller Servisi, tüm yetki belgelerine sahip olup, her türlü hizmeti bilgili ve belgeli olarak sizlere ulaştırmaktadır.

Siz de Maltepe’de ikamet ediyorsanız ve klima arıza durumlarında ulaşabileceğiniz güvenli bir teknik servis arayışında iseniz Makro Servis sizlere haftanın her günü bir telefon kadar yakın.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?