Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

Fatih Chiller Servisi

Fatih Klima servisi, siz değerli Fatih sakinlerinin klima modeli fark etmeksizin klima bakım, klima tamir, klima montaj ve klima arıza işlemlerinizde bir telefon kadar yakın. Tarihi yarım ada olarak adlandırılan, medeniyetlerin buluşma noktası olan İstanbul’un göz bebeği olan Fatih; uzun yıllar farklı medeniyetlere başkentlik yapmış, günümüzde ise çoğu Avrupa ülkesinden büyük nüfusu ile dünyanın göz bebeği konumunda bir yere sahiptir. Fatih nüfus olarak o kadar kalabalıktır ki; yaklaşık 50 mahalleyi kapsayan meşhur Çarşamba pazarı da fatih sınırları içinde kurulmaktadır.

Fatih chiller servisi Fatih’te 12 yıldır hizmet vermekte olan, verdiği hizmeti Fatih’in tüm semtlerine; Balat, Unkapanı, Ayakapı, Ayvansaray, Aksaray, Haseki, Çapa, Cerrahpaşa ve adını şu anda sayamayacağımız A’dan Z’ye tüm semtlerine götüren, bununla da kalmayıp aynı zamanda İstanbul Avrupa yakasındaki tüm semtlere hizmet veren köklü bir firmadır.

Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren Fatih chiller servisi gelişen teknolojiyi sürekli takip etmekte, yenilikleri uzman kadrosuna anında aktarmakta ve bu şekilde dinamik bir servis alt yapısı ile siz değerli müşterilerimize Duvar tipi klima ve Salon Tipi Klima ve tüm klima modelleri konusunda klima bakım, klima tamir, klima arıza ve klima montaj konularında teknik servis hizmeti vermektedir.

Klimalar hayatımızı kolaylaştıran, bulunduğumuz ortamın iklimlendirilmesi konusunda önemli rol oynayan, klima bakım ve klima tamir işlemleri yetkili servisler tarafından gerçekleştirilmediğinde ciddi maddi sıkıntılar çıkartabilecek olan teknolojik elektrikli ev aletleri kategorisindedir. Ev aletleri kategorisinde bulunan klimaların modelleri bakımından bir çok sektörde kullanıldığı da bir gerçektir. Klimalar günümüzde endüstriden okullara, hastanelere, iş yerlerinden alışveriş merkezlerine kadar bir çok alanda etkin kullanılmaktadır.

Hal böyle olunca klimaların verebileceği olağan arızaların anında çözüme kavuşturulması son derece önem kazanmaktadır. Fatih Chiller Servisi, klimalarınız ile ilgili yaşadığınız sıkıntılara anında cevap verebilmek adına tam donanımlı teknik servis personelimiz ile hizmet vermektedir. Arıza durumlarında anında müdahalede bulunabilmek adına çağrı merkezimiz haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?