Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

Kadıköy Chiller Servisi

Kadıköy chiller servisi, siz değerli müşterilerimizin klima bakım, klima montaj, klima arıza ve klima tamir durumlarında ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek adına hizmet sunmaktadır. İstanbul; Anadolu ve Avrupa yakası olarak coğrafi olarak 15 Temmuz şehitler köprüsü, Yavuz Sultan selim köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Marmaray ile iki yakaya ayrılmaktadır. Bahsi geçen ulaşım sağlayıcı köprüler ve tüneller aracılığı ve deniz taşımacılığı ile iki yakanın birbirine olan bağlantısı sayesinde Avrupa ve Anadolu yakası geçişleri son derece kolay olmaktadır. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında farklı klima modelleri ile ilgili sağlamış olduğumuz teknik servis hizmeti ile ilgili Hizmet verdiğimiz klima modelleri arasında; VRF klima, Kanallı Tip Klima, Salon tipi klima ve bir çok klima modeli bulunmaktadır.

Özellik itibari ile bulunulan ortamın iklimlendirilmesi ile ilgili soğuk – sıcak fayda sağlayan klimaların her elektronik eşyanın olduğu gibi faydalı kullanım ömrü bulunmaktadır. Bu fayda sağlayacağı sürenin uzun veya kısa sürmesi ise tamamen kullanıcının tercihlerine göre değişkenlik göstermektedir.

Zamanında klima bakım yaptırmanın son derece önemli olduğu, klimanın ömrünü uzatan en önemli süreçtir. Siz de klimalarınızın ilk günkü performans ile enerji tüketim sınıfı değişmeden verimli ve tasarruflu bir şekilde uzun yıllar çalışmasını istiyorsanız yapmanız gereken Kadıköy Chiller Servisi ne gönül rahatlığı ile ürününüzü teslim etmek olacaktır.

12 yıldır klima bakım, klima tamir, klima arıza sektöründe faaliyet gösteren Makro Servis, siz değerli müşterilerimizin önceliklerine ve hassasiyetlerine değer veriyor, klimanız ile ilgili tüm süreçlerde orijinal ve garantili yedek parça kullanıyor, kullandığı yedek parçaların garantisini veriyor ve siz değerli müşterilerimizin tüm arıza işlemleri faturalı ve yasal bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Arızalanması veya farklı bir sıkıntısı gerçekleştiğinde en önemli faktörün servise anında ulaşmak olduğu klimalar ile ilgili her gün kendimizi geliştiriyor ve çağrı merkezi çalışanlarımıza etkili müşteri iletişimi, telefonda başarılı yönlendirme, çözüm sürecine katkı sağlamak alanlarında sürekli eğitim vermekteyiz.

Kadıköy chiller servisi sizden gelen çağrılar anında saha personelimize iletilerek en ivedi şekilde probleminizin giderilmesi için çalışmaktadır.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?