Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

Bakırköy Chiller Servisi

Bakırköy Chiller Servisi olarak sizlere yetkili ve kaliteli servis hizmeti sunmaktayız. Klimanızın yüksek performansta, uzun yıllar konforlu bir şekilde çalışabilmesi için zaman zaman gerçekleştirilmesi gereken klima bakım ve profesyonelce müdahale edilmesi gereken klima arıza ve klima tamir durumlarında ise yetkili bir servis tarafından işlem gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Klima alırken bir çok kritere dikkat eder, gerekirse biraz daha fazla para ödeyerek daha iyisini almaya çalışırız. Kalitemizden ve konforumuzdan ödün vermeden uzun yıllar kullanabileceğimiz klimaların dönemsel bakımları da en az satın alma sürecinde olduğu gibi teknik servis araştırması gerektiren bir durumdur. Her teknik servise güven olmayacağı gibi, yetkisiz ve acemi teknik servisler tarafından klimanızın daha da sıkıntılı bir hale getirilebileceği gerçeği mevcuttur.

Artık dört mevsim kullanılan klimalar daha çok klima bakım gerektirmekte ve uzun yıllar verimli kullanılabilmeleri için orijinal yedek parçalar kullanılarak bakımlarının yetkili servisler tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bizler klimalarınızı orijinal yedek parçalarla bakım yapmaktayız. Gerek klima tamir gerekse klima arıza durumları ile karşılaştığınızda teknik servisimizden hizmet almayı tercih ederseniz sizlere orijinal ve faturalı ve de garantili ürünlerle garantili hizmet sağlamaktayız.

Bakırköy chiller servisi olarak her model klima için klima montaj, klima bakım, klima tamir hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetleri sunduğumuz klima modelleri arasında Chiller klima, VRF klima, Multi Tip klima ve diğer klima modelleri bulunmakta.

Klimalarınızın bakımını ve tamirini emin ellere bırakmak, klimanızı teslim ettiğiniz teknik servisin bilgi ve tecrübesinin çok iyi olduğu hissi ile gönül rahatlığı ile klima bakım, klima tamir, klima arıza işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız teknik servisimizden hizmet almalısınız.

Sizlere bir telefon kadar yakın olan teknik servisimiz Bakırköy chiller servisi olarak yapacağınız arama sonrası karşınıza çıkacak web siteleri arasında en güvenilir olan, yetkili, orijinal yedek parçalar ile sizlere hizmet vermektedir.
Bizlere çağrı merkezimiz aracılığı ile haftanın her günü mesai saati gözetmeksizin ulaşabilir, sizi anlayan ve size telefonda dahi çözüm üretebilecek teknik donanıma sahip çağrı merkezimiz aracılığı ile kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?