Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

Küçükçekmece Chiller Servisi

Küçükçekmece Chiller Servisi, sizlere tüm klima modelleri için hizmet vermektedir. Küçükçekmece bölgesinde 12 yıldır faaliyet gösteren firmamız Florya, Cennet Mahallesi, Beşyol başta olmak üzere Küçükçekmece ve bölgesine, haricinde ise İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında tüm ilçe ve semtlerine her model klima için klima bakım, klima arıza, klima tamir ve klima montaj hizmeti sağlamaktadır. Vermiş olduğumuz hizmet kalite standartları ilkelerine tabi olup, TSE standartlarında teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

Klima servisi, uzmanlık isteyen, apayrı bir sektör olup, merdiven altı her işi yapan küçük kişi şirketleri ile karıştırılmaması gereken, işinin ehli yetkili bir teknik servis ve bu teknik servise bağlı uzman ve donanımlı teknik personeller tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir servis hizmetidir.

Küçükçekmece Chiller Servisi, faaliyet gösterdiğimiz Küçükçekmece bölgesinde müşterilerimizin klimaları ile ilgili her türlü teknik bilgiye sahip olmakla birlikte bu bölgede hizmet götürdüğümüz yüzlerce müşterimizin olumlu memnuniyetlerini de kendimize rüzgar edinmiş, müşterilerimizden aldığımız rüzgarı da ardımıza katarak yeni müşterilere hızlıca ulaşmanın farklı hazzını yaşamaktayız.

Sizlere chiller servis ile ilgili sağladığımız tüm hizmetlerde kullandığımız yedek parçalar orijinal ve garantili, tarafınıza ait yapılan tüm işlemlerimiz ise faturalıdır. Sizler gönül rahatlığı ile cihazınızın bakımını veya tamirini yaptırırken, aklınızda da soru kalmaması için tüm gayretimiz ile çalışmaktayız.

Küçükçekmece chiller servisi satış sonrası servis işlemlerinin ne derece önemli olduğunun idrakinde ve her müşterimizin satış sonrası hizmeti anında almak istediğinin bilincinde davranarak çağrı merkezimize düşen arıza kayıtlarını aynı gün çözüme ulaştırmaktayız.

Bizler sizlerin ihtiyaçlarınızın ve beklentinizin üzerinde bir servis anlayışı ile ekip olarak hareket ediyor ve siz değerli müşterilerimizin sıkıntılı durumlarından bir an önce kurtulmaları ve klimalarını etkin bir şekilde kullanabilmeleri için haftanın 7 günü 24 saat boyunca dönüşümlü ve vardiyalı olarak çalışıyor klimalarınızın sizleri kışın ayazında, yazın sıcağında yarı yola bırakmamaları için gerekli olan klima bakım, klima arıza ve klima tamir durumlarınıza tam zamanında müdahale ederek siz değerli müşterilerimizin her daim takdir ve beğenisini kazanmak için çalışıyoruz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?