Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

Sarıyer Chiller Servisi

Sarıyer Chiller Servisi klima bakımı, klima montajı, klima tamiri konusunda siz değerli müşterilerimize en hızlı servisi götürmeyi amaçlamaktadır. İstanbul’un gözde ilçelerinden olan Sarıyer; popülasyonu yüksek, yerleşim alanları daha çok konutlardan oluşan ve gerekse gelişen teknolojiyi verimli kullanan bölgeler bakımından İstanbul’un en gelişmiş semtlerindendir. Sarıyer ilçelerinde kullanılan klimaların olası arıza ve tamir hallerinde talep edecekleri servis hizmeti ile alakalı olarak Makro Servis hizmetinizdedir.

Siz değerli müşterilerimizin klima bakım, klima arıza ve klima tamir işlemlerinde model farkı gözetmeksizin uzun yıllardır bu sektörde faaliyet göstermenin de verdiği bilgi birikim ve tecrübe ile hizmet vermekteyiz. Klimalar günümüzde artık her evin ihtiyacı, lüks bir ürün olmaktan çıkmış halde ve yaygın bir kullanım ağına sahiptir.
Hal böyle olunca sürekli kullanılan klimaların yoğun ve etkin bir şekilde kullanılabilmesi için bir takım bakımlarının periyodik olarak gerçekleştirilmesi de son derece önem kazanmaktadır. Zamanında bakımı gerçekleştirilmeyen klimaların açabileceği diğer sıkıntılar kullanıcıları ekstra maddi zarara uğratmanın yanı sıra hem konforlarından ödün verecek hem de ekstra maddi etkilerle karşı karşıya kalacaklardır.

Sarıyer Chiller Servisi klimanız ile ilgili arızanız ilk baş gösterdiğinde bize arıza talebi ulaştırmanız durumunda derhal sizin arızanıza odaklanarak probleminizin giderilmesi için çalışma başlatmaktayız. İşimize ehemmiyet veriyor ve her müşterimizin sıkıntısını kendi derdimiz gibi dertleniyor ve müşterilerimizin sıkıntısını gidermek için sahada bulunan ve tecrübeli teknik servis personelimiz vasıtası ile aynı gün saatler içinde klimanıza müdahale ediyoruz.

Siz gönül rahatlığı ile uzun yıllar klimanızı verimli kullanabilin diye haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren Sarıyer klima servisleri çağrı merkezi uygulaması ile her zaman ulaşılabilir olmanın ayrıcalığını ve konforunu siz değerli müşterilerine yaşatmaktadır.

Vermiş olduğu teknik servis hizmetini orijinal ve garantili ürünlerle sağlayan Sarıyer Chiller Servisi siz değerli müşterilerimizin kolayca ulaşabilmesi için bünyesinde bulundurduğu profesyonel çağrı merkezi ile sizlere haftanın her günü her saati ayrıcalıklı hizmet sağlamaktadır. Siz de Sarıyer’de klimalarınız ile ilgili her türlü arıza veya tamir gerektiren durumlarda bizlere web sitemizdeki iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?