Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

Sultangazi Chiller Servisi

Sultangazi Chiller Servisi sizlere her mevsim kesintisiz ve verimli kullanabilmeniz için gerekli olan klima bakım, klima arıza, klima tamir ve klima montaj hizmetlerimizle yardımcı olmaktadır. Havaların bir sıcak bir soğuk seyrettiği, hastalıkların kol gezdiği mevsim geçişlerinde genellikle insanlar soba veya kombi yakmayı tercih etmezler. Bu mevsimlerde en ideal ve en tasarruflu ısınma yöntemi klimalar ile gerçekleştirilecek iklimlendirmedir. Mevsim geçişlerinde hem tasarruflu ısınma, hem konforlu bir şekilde hastalıklara bulaşmadan bu geçiş sürecinin atlatılması adına yaygın olarak kullanılan klimalar zamanında yapılmayan bakımlar, aksatılan tamir işlemleri ve farklı kullanım kaynaklı klima arıza nedenleri ile sıkıntı yaşatabilmektedir.

Klima bakımı uzmanlık ve bilgi gerektiren başlı başına bir iştir. Bu işi severek yapıyoruz, asıl iş olarak yapıyoruz ve yaptığımız işi sektörde en iyisi olarak yapıyoruz. Bu işi gerçekten biliyor ve klimalarınız için gerekli tüm hassas ve teknik alt yapıya sahibiz. Sizlere bir telefon kadar yakın ve anında çözüme ulaştıran müşteri odaklı kalite anlayışı ile hizmet veriyoruz.

Verimli klima kullanabilmek için filtre temizliği, klima gaz kontrolü ve bir çok farklı nokta kontrolü uzman bir servis tarafından kontrol edilmelidir. Kontrol edilmeden de kullanılabilen fakat bu şekilde kullanımı halinde farklı maddi ve büyük sıkıntılar yaşatabilecek klimalar zamanında yapılacak basit birkaç işlem sonrası daha stabil halde çalışacaktır.

Gayesi sizlerin sıkıntılı süreçlerinize hızlı ve etkin bir şekilde müdahale edebilmek olan Sultangazi Chiller Servisi bu bağlamda 12 yıldır hizmet verdiği müşterilerine ve siz yeni müşterilerine yardımcı olması amacıyla hayata geçirdiği mobil telefon numaraları ve sabit çağrı merkezi ile siz değerli müşterilerden gelebilecek arıza kayıtlarını anında alabilmek, oluşturduğu arıza kayıtlarını sizlerin sıkıntılı klimalarına anında müdahale edebilmek açısından derhal sahadaki teknik personele iletebilecek ve sahadaki personeli de siz değerli müşterimizin klima arızası meydana gelen adresine azami şekilde iletebilecek alt yapı sizlere hizmet vermektedir.

Sultangazi chiller servisi ile ilgili arayış içerisindeyseniz ve hangi servise güveneceğiniz konusunda kararsız kaldı iseniz sizleri kaliteli hizmet ile buluşturmak için talibiz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?