Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

Zeytinburnu Chiller Servisi

Zeytinburnu Chiller Servisi bir çok arıza kaydı almakta ve aynı gün arızalar giderilerek müşterilerimizin memnuniyeti hızlı bir şekilde sağlanmaktadır. Aktüel hayatın yorgunluğu, mesai hayatının gergin oluşu, akşam iş çıkışı eve giderken çekilen trafik çilesi… Hepsi insanı yoran ve yaşlandıran faktörler arasında. Tüm bunlar daha kaliteli ve konforlu bir yaşam sağlayabilme için. Yazın sıcağında çalışan ve yorgun düşen çalışanlar akşam eve gittiklerinde üzerlerine eşofmanlarını giyip, klimalarını açıp, rahat ve sakince dinlenmek arzusundadırlar. Fakat tam bu rahatlığa ulaştığını düşünenlerin karşılaştıkları en kötü durum ise eve döndüklerinde klimalarının arıza vermiş olması ve çalışmıyor olması durumudur.

Zeytinburnu chiller servisi olarak müşterilerimizin konforu ve rahatlığı için hayatlarının bir parçası olan klimalar ile ilgili yaşayabilecekleri her türlü olumsuz durumda bizlere ulaşabilmeleri için sabit çağrı merkezimiz ile, mobil telefonlarımız ile 7/24 hizmet sağlamaktayız. Sizlerin memnuniyeti ve müşkülünün çözümünü sağlamak üzere sahada bulunan gezici servis ekibimiz sizlere yakın lokasyonda bulunmakta ve telefon ile bize ulaşmanız sonrasında saatler içinde derhal klimanız ile ilgili servis işlemini gerçekleştirmektedirler.

Zeytinburnu Chiller Servisi bünyesinde bulundurduğu yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren uzman teknik servis personeli sayesinde her model klima ile ilgili klima bakım, klima tamir, klima montaj işlemlerinde etkin çözüm sağlamakta, sağladığı çözümlerde kullandığı yedek parçaların orijinal olmasına özen göstermekte, yapılan her işlemin garanti kapsamında olması avantajını siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Klima bakımı uzmanlık gerektiren bir konudur. İşinin ehli ve yetkili bir teknik servis arayışı olan müşterilerimizin ihtiyaçlarına devrim niteliğinde çözümler üreten Makro Servis, faaliyet gösterdiği klima sektöründe öncü olmanın ve 12 yıllık tecrübesinin kattığı değer ile sizlere kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

Siz de Zeytinburnu’nda ikamet ediyorsanız ve klimalarınızın arıza ve bakım durumlarında çağıracağınız teknik servisin kalitesi ve uzmanlık derecesi ile ilgili haklı tereddütleriniz var ise yapmanız gereken alanında uzman ve bilgili teknik kadrolardan oluşan Zeytinburnu Klima Servis çağrı merkezi telefonundan haftanın 7 gün 24 saati arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?