Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

Beşiktaş Chiller Servisi

Beşiktaş Chiller Servisi olarak 12 yıllık tecrübe, bilgi ve birikimimizle siz değerli müşterilerimizin her model klimanız için klima tamir, klima bakım ve klima ile ilgili her türlü sıkıntılarınız için çözüm üretmekteyiz. Kullanım alanları başlıca ofisler, evler ve endüstriyel olmak üzere birden fazla yer olan klimaların uzun seneler verimli olarak çalışabilmeleri ve problemsiz ömürlerini sürdürebilmeleri ve siz kullanıcılarına faydalı olabilmeleri için genel bakımlarının periyodik olarak düzenli bir şekilde yetkili ve alanında uzman bir teknik servise yaptırmanız gerekmektedir. Beşiktaş chiller servisi seçerken yapmanız gereken gerçekten alanında uzman ve yıllardır Beşiktaş Chiller Servisi alanında hizmet vermiş servislerden hizmet almak olmalıdır.

Günlük yaşantımızın her anında iklimlendirme üzerine sürekli aktif bir şekilde kullandığımız klimalar özellikle içinde bulunduğumuz kış aylarında hızlıca ortamı iklimlendirmekte uzman oldukları için tercih edilmektedirler. Düzenli bakımları gerçekleştirilmeyen klimalar ise genellikle bu mevsim geçişlerinde (kış aylarına geçiş, kış ayından yaz aylarına geçiş) olmadık bir zamanda tam ihtiyaç olunduğu anda olmayacak arızalar çıkartmaktadır.
Klimanızın bakımını düzenli bir şekilde yaptırmadığınız taktirde karşınıza çıkabilecek olumsuzlukların önüne geçebilmek ve gerçekten klimanızı uzun yıllar problemsiz kullanabilmek için bakımlarını zamanında yaptırmanız gerekmektedir.

Biz Beşiktaş Chiller Servisi olarak siz değerli müşterilerimizden gelen klima arıza, klima tamir, klima bakım taleplerini anında iş emrine işleyerek, sahadaki ilgili arkadaşlarımıza online olarak iletiyor ve siz değerli müşterimiz ile telefonda görüşürken empati yaparak kendimizi sizin yerinize koyuyoruz ve sahadaki uzman teknik servis personelimizin ivedi şekilde size intikal edebilmesi için hızlıca iletişim sağlıyoruz.

En önemli durum acil bir vakada ilgili teknik servise kolayca ulaşabilmek, derdinizi anlatabileceğiniz bir çağrı merkezi çalışanı bulabilmektir.

Bu kapsamda çağrı merkezi personelimiz uzun yıllardır aynı sektörde hizmet vermenin profesyonelliği ile sizlere profesyonel bir çağrı merkezi deneyimi yaşatmak, kaliteli servis hizmeti alabilmeniz için sizi doğru bir şekilde yönlendirmek ve aciliyetinizin belirlenerek en kısa sürede sizlere teknik servis hizmeti yönlendirmek üzere hizmetinize hazırdır. Çağrı merkezimize haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?