Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

Şile Chiller Servisi

Şile chiller servisi olarak işimiz klima bakım, klima montaj, klima arıza ve klima tamir alanında sektör lideri olmak ve yetkili chiller servisi kategorisinde duvar tipi klima, kaset tipi klima, salon tipi klima, inverter klima ve diğer bir çok model klimaya hizmet sağlamaktır. Her elektronik aletin kendine has farklı bakım ve tamir yöntemi bulunmakta ve her birisi uzmanlık gerektirmektedir. Bir bilgisayar anakart tamircisi nasıl ki buzdolabı tamirinden bir şey anlamazsa bir genel elektrik tamircisi de klimalar ile ilgili doğabilecek arızalarda herhangi bir bilgiye sahip olmayabilir. Bu durumda her işi ustasının yapması, her işi ehline bırakmak doğru bir seçenek olacaktır.

Bulunduğumuz ortamın ısıtılması ve soğutulmasında etkin rol oynayan klimalar uzun yıllar yoğun kullanım sonucunda eski performansını kaybedebilir, filtreleri tıkanabilir, kaçan gaz ısınma veya soğumayı etkileyecek faktör oluşturabilir. Tüm bu yürüyen aksamların komplike bir şekilde bakım gerektirdiği bu bakımın ise alanında tecrübeli uzman bir teknik servis tarafından sağlanması gerektiği kaçınılmaz bir gerçektir.

Şile chiller servisi model fark etmeksizin uzman bilgisi ile yaklaşıyor klimalarınızda doğabilecek her türlü olumsuz arıza durumuna derhal müdahale edebilecek donanıma sahip olduğumuz hatırlatmak istiyoruz. Sahada sürekli hali hazırda bulunan teknik servis personellerimiz ile çağrı merkezimiz arasında kurmuş olduğumuz başarılı iletişim ile sizlere anında geri dönüş sağlıyor ve ihtiyaçlarınıza çok hızlı ve etkin şekilde pozitif çözümler üretiyoruz.

Tek ve asil işimiz klima bakım, klima tamir, klima arıza. Klimanızın modeli ne olursa olsun klimanızın arızası ile ilgili her türlü teknik bilgi ve donanıma sahip olan teknik servis personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin sıkıntılarını giderebilmek adına en hızlı ve en etili şekilde çözüm sağlıyoruz.

Siz de klimanız ile ilgili sıkıntı yaşıyorsanız ve klima arıza ve klima tamir konusunda karşınıza çıkan teknik servislere güven anlamında önyargılı iseniz, ön yargılarınızı yıkacak, sizleri bambaşka bir servis anlayışı ile buluşturacak Şile Chiller Servisi ile kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı bir servis hizmeti almak için bizlere çağrı merkezimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?