Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

Gaziosmanpaşa Chiller Servisi

Gaziosmanpaşa Chiller Servisi, sizlerin klima ile ilgili yaşayabileceğiniz her türlü olumsuz durumda bir telefon kadar yakın. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet sağlayan firmamız klima bakım, klima montaj ve klima tamiri konusunda siz değerli Gaziosmanpaşa sakinlerinin de arıza, montaj ve klima tamir konusunda yaşayabileceğiniz sıkıntılarda bir telefon kadar yakınınızda olup siz değerli müşterilerimizin güvenliği ve memnuniyetleri konusunda son derece hassas ve profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Klimaların genellikle yaz aylarında yoğun olarak kullanıldığı bilgisi yaygındır. Fakat 12 yıllık tecrübemizle aktarmalıyız ki; kış aylarında veya mevsim geçişleri, sonbahar gibi aylarda daha çok klima kullanımı gerçekleştirilmektedir. Sebebi ise daha henüz tam kış ayına adapte olunamadığından doğalgaz ve kombi kullanımı gereksiz enerji sarfiyatına neden olacağından insanlar doğalgaz kombi kullanımı yerine bir gün, bir saat veya farklı zaman dilimlerinde (sabah okula öğrenci gönderirken, akşam eve gelmek üzere iken) kullanmak üzere klimaları tercih etmektedirler.

Hal böyle olunca dört mevsim aktif olarak kullanılan klimalardan ilk günkü gibi verim sağlamak ve uzun yıllar aynı enerji sarfiyatında, aynı performansı ile kullanabilmek için yaptırılacak bakımların önemi artmaktadır. Zamanında gerçekleştirilecek bakımlar hem insanları yarı yolda bırakmayacak, hem de yapılmayan kontroller sonrasında karşılaşılabilecek ekstra maliyetlerin önüne erkenden geçebilecektir.

Gaziosmanpaşa Chiller Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin klima bakım, klima arıza, klima tamir konusunda gelebilecek tüm taleplerinize ve klimanızın vermiş olduğu her türlü arıza durumuna karşı donanımlı, bilgili ve tecrübeliyiz. Çağrı merkezi çalışanlarımız siz değerli müşterilerimizden gelecek anlık şikayetlerin derhal sahadaki uzman ekibimize aktarılması konusunda son derece hızlı çalışmaktalar.

Bizler durumunuzun acil ve sıkıntılı olduğunu biliyor ve empati yaparak kendimizi sizin yerinize koyarak işlemlerinizin ivedi şekilde gerçekleştirilmesi gerektiği konusunda bilgiliyiz. Yapmanız gereken bizlere haftanın 7 günü 24 saat ilgili mobil telefon numaralarımızdan veya çağrı merkezi telefonumuzdan ulaşarak sıkıntınızı bildirerek arıza kaydı oluşturmak ve donanımlı personelimizin siz değerli müşterimizin problemini çözmek için anında durumunuza müdahil olmasını beklemektir.

Gaziosmanpaşa klima servisleri çağrı merkezimiz aracılığı ile çözüm sürecimiz beklentinizin çok üzerinde ve hızlı bir şekilde sonuçlanmaktadır.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?