Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

Esenyurt Chiller Servisi

Esenyurt Chiller Servisi olarak siz değerli Esenyurt sakinlerine klima ile ilgili yaşayabileceğiniz her türlü arıza durumunda son derece hızlı bir şekilde çözümler üretmekteyiz. Son dönemlerde şehir merkezinin sıkıcı trafiğinden ve binaların birbirine olan mesafesinin plansız oluşundan dolayı çoğu insan site hayatına geçmeye meyletmiştir. Bu göç sebebi ile İstanbul’un en çok göç alan ilçeleri arasında bulunan Esenyurt ve Beylikdüzü en çok göç alan ilçeler sıralamasında ilk sıraları almıştır. Hal böyle olunca bu bölgede özellikle toplu kitlelerin yaşadığı büyük sitelerde kullanılan klima sistemlerinin klima tamiri, klima bakımı ve klima arıza taleplerinde son yıllarda aşırı bir talep patlaması yaşanmıştır.

Yaz aylarının vazgeçilmesi olan serinletme cihazlarının bir numarası olan klimalar yoğun kullanıma maruz kalmaları sonucunda bazı sıkıntılar gösterebilmektedir. Bu sıkıntıların başında insanların gündelik hayatın koşuşturmacasından ihmalkar davranarak zamanında bakım yaptırmamaları, yanlış kullanım hataları, farklı kullanım teknikleri gelmektedir.

Geleneksel olarak yaz aylarında klima kullanıldığı genel bir hükümdür. Fakat günümüzde özellikle mevsim geçişlerinde kombi kullanmayı tercih etmeyenler klimaya yönelmekte, sonbahar veya havaların yeni soğumaya başladığı günlerde de klima kullanımı yoğunlaşmıştır.

Klimaların uzun yıllar ve dört mevsim stabil bir şekilde çalışabilmesi için bakımlarının zamanında ve yetkili bir servise yaptırılması, yaptırılan bakımın zamanında ve işinin ehli bir usta tarafından yapılması son derece önem arz etmektedir.

Esenyurt Chiller Servisi, sizlerden gelen çağrılara anında cevap veriyor ve sizlerin klima arıza, klima tamir ve klima montaj ihtiyaçlarına teknolojik ekipmanlarımız ve alanında uzman teknik servis personelimiz ile kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

Klima arıza işlemleri ve klima bakım işlemlerinin bir diğer önemli ayağı aradığınız servise o an ulaşabiliyor olmaktır. Sıkıntılı bir durum söz konusudur ve bir an önce sıkıntının giderilmesi için telefonlarımıza sarılır ve teknik servis ararız. Bu durumda karşımızdaki çağrı merkezi çalışanının tecrübeli olması çok önemlidir. Sizi anlayan ve sizi doğru yönlendiren çağrı merkezleri bu durumda elzemdir.

Esenyurt chiller servisi çağrı merkezimize ulaşan çağrıları anında sahadaki arkadaşlarımıza yönlendiriyor ve sizin için en kısa sürede sıkıntınızı gidermeye çalışıyoruz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?