Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

Esenler Chiller Servisi

Esenler Chiller Servisi olarak klima arızalarında en hızlı hizmeti götürmekteyiz. Esenler bünyesinde bulundurduğu büyük mahalleleri ile, lokasyon olarak kendine yakın olan büyük ilçeler ile komşuluğu münasebeti ile çok önemli bir yere sahiptir. Nüfusun yoğunlaştığı ilçelerin başında gelen Esenler; Birlik, Çiftehavuzlar, Davutpaşa, Fatih, Fevziçakmak, Havaalanı, Kazımkarabekir, Kemer, Menderes, Mimarsinan, Namıkkemal, Nenehatun, Oruçreis, Tuna, Turgutreis, Yavuzselim mahalleleri gibi büyük mahalleleri sınırları içinde barındırmaktadır.

Esenler chiller servisi olarak hizmet verdiğimiz klima modelleri arasında duvar tipi klimalar, kaset tipi klimalar, salon tipi klimalar, inverter klimalar, kanallı tip klimalar, yer ve tavan tipi klimalar, multi tip klimalar, vrf klimalar ve chiller klimalar bulunmaktadır. Bu modellerin klima arıza, klima bakım, klima montaj ve klima tamir işlemlerini profesyonel ve yetkili servis personelimiz ile garantili ve orijinal yedek parça kullanarak gerçekleştirmekteyiz.

Chiller Servisi uzmanlık gerektirir. Biz Esenler chiller servisi olarak klima sektöründe 12 yıllık tecrübemizle siz değerli Esenler sakinlerinin her türlü klima problemlerine çözüm üretiyoruz. Teknik personelimizi gelişen teknolojik şartlara uyumlu hale getirebilmek için sürekli eğitiyor, yeni gelişen teknolojileri son kullanıcıların beklentilerini sürekli aktarıyor ve müşterilerle empati yapma konusunda personelimize sürekli eğitimler veriyoruz.

Klimanızın bakımı için sizleri ziyaret eden personelimizi sizi ziyaretinden sonra değerlendirme amacı ile ankete tabi tutuyor, sizden gelen anket geri bildirimleri ile tekrar personelimizi gözden geçiriyor ve ödüllendiriyoruz.
Klima bakım, klima montaj, klima arıza gibi işlemlerin tamamı uzmanlık gerektiren, usta ve işin ehli profesyonel teknik servis uzmanları tarafından gerçekleştirilmesi gereken hizmetlerdir. Esenler Chiller Servisi, klimalarınızın ömrünün uzun olması, sıkıntısız bir şekilde uzun yıllar kullanabilmeniz için gereken tüm sihirli dokunuşları gerçekleştiriyoruz.

Bizler ulaşılabiliriz. Bizi dilediğiniz zaman çağrı merkezimizden, arıza talep formumuzu doldurarak veya iletişim sayfamızda bulunan e-mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezinde bulunan uzman personelimiz sizi en yakın saha sorumlusuna aktararak sıkıntınızın bir an evvel çözüme ulaştırılması için en azami sürede işleminizi tamamlamak için gayret gösterecektir.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?