Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

Kartal Chiller Servisi

Kartal Chiller Servisi, klimalarınızın model farkı gözetmeksizin her türlü klima bakım, klima arıza, klima montajı ve klima tamir işlemlerinde bir telefon kadar yakın. Doğası itibari ile her eşyanın bir ömrü bulunmaktadır. Binek olarak kullandığımız araçların bile 10 bin – 20 bin gibi değişen kilometrelerde periyodik bakımları olmakta ve bu bakımın aksatılması durumunda aracımızın bizi yolda bırakabileceği gerçeğini bilmekteyiz. Hal böyle olunca evimizde konforlu bir şekilde ısınma ve serinlemede kullandığımız klimaların da faydalı bir şekilde çalışması, yazın kavurucu sıcağında, kışın çetin aylarında bizleri yarı yolda bırakmadan tam performans çalışabilmeleri için periyodik bakıma ihtiyaçları bulunmaktadır.

Kullanım alanları evler, okullar, hastaneler, alış veriş merkezleri ve insanların çokça yaşadığı yerler olarak çeşitlendirilebilen klimalar kullanım yerlerine göre önem arz eden, arızalanması durumunda işleri aksatabilen, endüstride özellikle arızalanması durumunda bazı işleri durma noktasına getirebilen teknolojik elektrikli aletlerdir. Klima arızalarının önüne geçebilmek ve arıza durumlarını minimuma indirebilmek için klima bakım işleminin belirli zaman aralıklarında gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Kartal Chiller Servisi olarak klimalarınızı faydalı bir şekilde uzun yıllar ve işlerinizi aksatmadan kullanabilmeniz için her model klimanıza klima bakım, klima tamir, klima arıza ve klima montaj hizmetleri sağlamaktayız.

Özellikle iş yerlerinde kullanılan klimaların arızalanması durumunda sistemin büyük olması, merkezi bir sistem olması ve anında müdahale gerektirmesi nedeni ile işler daha acil ve daha hızlıca tamamlanması gerekmektedir. Bu durumda Kartal chiller servisi olarak müşterilerimizin bizlere ulaşmasını takriben aynı gün içinde müşterimizin sorunlu lokasyonuna intikal ederek sıkıntının kaynağını tespit edip, işlem öncesi bilgilendiriyor, onayını almamız durumunda anında orijinal ve garantili yedek parça kullanarak yerinde sıkıntıya çözüm üretiyoruz.

Siz de Kartal’da ikamet ediyorsanız veya işletmeniz Kartal’da ise; klimanız ile yaşadığınız veya yaşayabileceğiniz olası olumsuz durumlarda ulaşabileceğiniz ve güvenebileceğiniz bir teknik servis arayışında iseniz Makro Servis olarak siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacına hizmet vermeye talibiz.

Kartal Klima Servisleri, haftanın 7 günü 24 saat çağrı merkezimiz aracılığı ile arayarak aynı gün profesyonel klima bakım hizmeti vermektedir.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?