Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

Şişli Chiller Servisi

Şişli Chiller Servisi değerli Şişli sakinlerine ve işletmelerine klima ile ilgili her türlü probleminizde çözüm üretmek için bir telefon kadar yakınında. Kalıcı ve etkili teknik servis çözümünde öncü olan firmamız 12 yıldır klima tamir sektöründe hizmet vermenin yanı sıra bunca yıldır binlerce farklı müşterilere sağladığı hizmet faydanın da kattığı değer ile her geçen gün büyümekte ve İstanbul’un farklı ilçelerine ve semtlerine hizmet vermektedir. Hizmet sağladığımız semtler arasında bulunan Şişli; klima kullanımının en yoğun olduğu bölgeler arasında bulunup, buna gerek iş merkezlerinin yoğunluğu gerekse bölgede bulunan alış veriş merkezlerinin fazlalığı eklenince daha da büyük bir klima kullanıcıları potansiyeline sahiptir.

Klima servis işlemleri uzmanlık ve bilgi gerektiren işlemler kategorisinde bulunduğu için herkesin chiller servis hizmeti vermeye yeterli teknik alt yapısı yoktur. Bizler bağımsız standart kuruluşlarından aldığımız yetki belgeleri, personelimizin eğitimi, teknik ekipmanlarımızın yeterliliği ile siz değerli Şişli sakinlerinizin klima arıza, klima bakım, klima montaj – söküm, klima tamir işlemlerinizde özel teknik servis olarak her daim hizmetinizdeyiz.

Bizlere ulaşmak son derece kolay olup, bir telefon ile dilediğiniz zaman dilediğiniz zaman aralığına veya aciliyetinize göre birkaç saat sonrasına teknik servis talebinde bulunmanız mümkün.

Sizlerin memnuniyeti ve sıkıntılı durumlarınızın giderilmesi ile ilgili sürekli bünyesinde çağrı merkezi personeli barındıran Şişli chiller servisi sizlere en hızlı ve çözüm olabilecek hizmeti sağlamak adına gece gündüz çalışıyor ve yerinde klima bakım konusunda sizlere her model klimanız ile ilgili teknik servis hizmeti sağlıyoruz.

Eğer siz de Şişli’de ikamet ediyorsanız ve klima teknik servisi ile ilgili arayış içerisindeyseniz yapmanız gereken bizlere çağrı merkezimiz aracılığı ile ulaşıp, teknik personelimizin derhal sıkıntınızı gidermek üzere adresinizde olmasını talep etmek olacaktır. Sizden gelen çağrıları herhangi bir aciliyet sırası gözetmeden derhal sahadaki personelimize aktaran çağrı merkezi çalışanlarımız işlemlerinizin bir an evvel neticelenmesi için özveri ve gayretle çalışmaktadırlar. Bizlere web sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan, arıza talep formumuzdan ve eposta adresimizden 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?