Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

Bahçelievler Chiller Servisi

Bahçelievler Chiller Servisi olarak siz değerli Bahçelievler sakinlerine yetkili ve tam donanımlı teknik servis personelimiz ile her türlü klima bakım, klima montaj, klima arıza ve klima tamir ihtiyacınız durumunda profesyonel teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

İstanbul’un en büyük semtlerinden olan Bahçelievler sınırlarında bulundurduğu bir çok büyük mahalle ile çok büyük bir alana yayılmış yerleşim merkezi konumundadır. Toplu taşıma araçlarına yakınlığı, şehrin merkezinde oluşu bir çok kolaylığı beraberinde getirmiştir. Bahçelievler’de oturan sakinlerin klima bakım konusunda ihtiyaçları olması halinde bir çok teknik servise kolayca ulaşmaları mümkündür. Ulaşabilecekleri teknik servislerin yeterliliği konusunda ise emin olup olmayacakları meçhuldür.

Bilindiği gibi klimaların her mevsim verimli ve ilk günkü gibi çalışmaları için belli dönemlerde klima bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Klima bakım konusunda Bahçelievler Chiller Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin klimalarına yerinde bakım hizmeti vermekteyiz. Klima Arıza hizmetimiz de yerinde gerçekleştirilmekte olup ihtiyaç duyulması ve yerinde gerçekleştirmeye uygun teçhizat bulunmaması durumunda ise sizin de onayınız sonrası önceden tahmini fiyat bilgisi vermek suretiyle teknik servisimize nakledilerek servisimizde onarılmaktadır.

Bahçelievler Chiller Servisi olarak önceliğimiz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel klima bakım hizmeti vermek, gerekli görülmesi durumunda klima tamir hizmetimizi sunmak. Klimalarınızın verimli kullanılabilmesi için klima tamir hizmetimizde kullandığımız yedek parçaların tamamını orijinal yedek parça kullanmaktayız.

Müşteri memnuniyeti esasları içerisinde hizmet veren teknik servisimiz Bahçelievler bölgesine özel olarak bünyesinde bulundurduğu donanımlı ve bilgili teknik servis uzmanları ile bölgenize özel klima bakım hizmeti sunmaktadır. Klimanız ile ilgili herhangi bir olumsuz durum yaşadığınızda en önemli şey ilgili teknik servise anında ulaşabiliyor olmaktır. Ulaşılabilirlik konusunda en hızlı davranan servisimiz ihtiyaç duymanız halinde kolayca ulaşabilmeniz için alanında uzman, tek işi bu olan çağrı merkezi personelimiz ile sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için sürekli online olarak çağrılarınıza cevap vermektedir.

Siz de Bahçelievler chiller servisi ile ilgili araştırma yapıyorsanız ve karşılaştığınız teknik servis sitelerine güven konusunda çelişki içerisindeyseniz yapmanız gereken sizlere kaliteli ve güvenli hizmet veren servisimizi aramak olmalıdır.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?