Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

Bağcılar Chiller Servisi

Bağcılar Chiller Servisi olarak; her marka ve model klimalarınızda, klima montaj, klima bakım, klima arıza durumlarında sizlere bir telefon kadar yakınız.

Uzmanlık, bilgi, birikim ve tecrübe isteyen klima montaj hizmeti son derece önemlidir. Klima montaj hizmeti ile ilgili vermiş olduğumuz teknik servis işlemlerinde siz değerli müşterilerimizin bulunduğu ortamda en verimli şekilde ısınması ve ortamın soğutulması için gerekli fizibilite çalışmasını gerçekleştiriyor, ortamınız için en uygun monta bölgesini tespit ediyor ve en uygun konuma klima montaj işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Klimanız ister Duvar tipi klima olsun, ister salon tipi klima olsun, isterse multi tip klima olsun. Doğru bir şekilde klima montaj işlemi gerçekleşmediği sürece maalesef verimli bir şekilde iklimlendirme sağlamanız imkansızdır. Hem verimsizliği düşen, buna bağlı olarak enerji sarfiyatı maksimum seviyeye çıkan klimalarınızı uzun süreli kullanımda hem maddi olarak yüksek elektrik faturaları ödemeye maruz kalırsınız, hem de uzun süreli uygunsuz klima montaj sonucunda doğacak sıkıntılar yüzünden ekstra farklı klima arıza durumları ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bağcılar Chiller Servisi olarak Bağcılar semtinin tüm mahallelerine hizmet götürmekteyiz. Siz değerli Bağcılar sakinlerinin her türlü klima bakım, klima montaj, klima tamir, klima arıza işlemlerinde sizlere bir telefon kadar yakın olan teknik servisimiz, haftanın yedi günü yirmi dört saat sizlere uzman personelleri ile hizmet vermekte, sizlerin sıkıntılarına çözüm üretmek için sürekli çalışmaktadırlar.

Günlük hayatta konforumuzun ve rahatlığımızın vazgeçilmezi haline gelen klimalar ile ilgili meydana gelebilecek her türlü olumsuz durumda yetkili servisler harici başka merdiven altı servislere işlem yaptırmak sizlere daha da sıkıntılı bir geri dönüş sağlayabilmektedir.

Bunun için klimalarınızı uzun yıllardır bu sektörde yürüttüğümüz yetkili chiller servis hizmeti ve almış olduğumuz olumlu müşteri geri bildirimlerinin de vermiş olduğu haklı gurur ile tamir, onarım ve bakım yapmaya talibiz.
Bizlere Bağcılar Chiller Servisi ihtiyacınız ile ilgili olarak dilediğiniz zaman web sitemizdeki iletişim formumuzdan, e mail adresimizden veya çağrı merkezi telefonumuzdan ulaşarak dilediğiniz an kaydınızı oluşturabilir ve anında profesyonel hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?