Profesyonel Chiller Servis

0530 596 54 06

Silivri Chiller Servisi

Silivri Chiller Servisi ile ilgili en hızlı ve en doğru çözüm sunan servisimiz siz değerli müşterilerimizin yaşadığı olumsuz klima arıza durumlarında sizlere bir telefon kadar yakın ve hızlıca hizmet sağlamaktadır. İstanbul’un Trakya yakasında bulunan Silivri, İstanbul’a olan uzak mesafesini yapılan alt yapı çalışmaları, metrobüs v.b. gibi ulaşım araçları sayesinde minimuma indirmiş ve bu sayede bu bölgeye ilgi daha da artmıştır. Genellikle yazlık yerleşim bölgesi olarak bilinen Silivri’de artık yaz, kış fark etmeksizin sürekli oturum bulunmakta, yazın yoğunluğunu aratmayan kış popülasyonu da bulunmaktadır.

Yazın sıcağında daha yoğun kullanıldığı zannedilen klimalar kış aylarında da bir çok bölgede ısınmada kullanılmaktadır. Bu denli dört mevsim kullanılan klimaların ise zaman zaman arıza çıkarmaları kaçınılmaz olmaktadır. Klimaların verdiği farklı arızalarda model farkı gözetmeksizin profesyonel hizmet veren Silivri chiller servisi siz değerli müşterilerimizin klimalarınız ile ilgili sıkıntılarını gidermek ve memnuniyetinizi sağlamak için çalışmaktadır.

“Kader gayrete aşıktır” deyişinden yola çıkarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için sarf ettiğimiz gayreti, müşterilerimize hizmet götürmek için çabalamamızı işimize olan aşkımıza bağlıyor, bu aşkın profesyonel bir ekiple gerçekleştirildiğinde ise olumlu geri bildirim oluşturduğunu görüyoruz.

Siz değerli müşterilerimizden gelen olumlu geri bildirimler işimizi aşk ile yaptığımızdan, her müşterimizin yerine kendimizi koyarak empati yapmamız sayesinde pozitif sonuçlanan her müşteri arıza kaydını değer hanemize ekliyoruz.

Klimanız ile ilgili yaşayabileceğiniz olumsuz durumlarda önemli olan ilgili klima servisine en hızlı şekilde ulaşabilmek gerçeğidir. Siz değerli müşterilerimizin klima servisine hızlı bir şekilde ulaşabilmeleri için bünyemizde bulundurduğumuz çağrı merkezimiz aracılığı ile merkezimize yansıyan her türlü klima arıza sıkıntılarınızın anında çözüme kavuşturulabilmesi için hızlı bir şekilde çalışan çağrı merkezimiz, arıza kaydınızı size en yakın mobil teknik servisimize ileterek sahadaki teknik servis uzmanlarımızın derhal sizin bölgenize ulaşmasını sağlamaktadır.

Klimanız ile ilgili yapılan tüm işlemler garanti kapsamında gerçekleştirilmekte, kullanılan tüm yedek parçalar orijinal kullanılmakta ve klimanızı ilk günkü gibi sorunsuz kullanabilmeniz için elimizden gelen gayret gösterilmektedir. Siz de Silivri Chiller Servisi ile ilgili her türlü arıza işlemlerinizde bize ulaşabilirsiniz.

Profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var?